ATBILDES UZ JAUTĀJUMIEM

ATBILDES UZ 10 SVARĪGIEM JAUTĀJUMIEM, KAS ATBRĪVOS JŪS NO NEPIECIEŠAMĪBAS TĒRĒT LAIKU UZ TO ATRAŠANU.

MĒS TO IZDARĪSIM JŪSU VIETĀ!

Pilnībā visiem mūsu nekustamā īpašuma objektiem ir dzīvokļa īpašuma (dzīvokļa) statuss, nevis apartamenti, kas nozīmē, ka Jūs savā īpašumā iegūsiet konkrētu, tikai sev piederošu dzīvokli. Gadījumā, ja Jūs pērkat apartamentus, īpašumā Jūs saņemsiet domājāmās daļas no visa nekustamā īpasuma (mājas), bet konkrēto dzīvokli Jūs saņemsiet tikai un vienīgi lietošanā.
Turpmākā šādu apartamentu izmantošana, pārvaldīšana un nepieciešamības gadījumā arī apgrūtināšana sarežģīsies dēļ papildus formalitātēm. Kā arī nodokļu slogs dzīvokļiem ir vairākas reizes mazāks nekā apartamentiem. Vidēji nodoklis par 3-istabu dzīvokli mūsu kompleksā ir 200 eur gadā.

Jā, pilnīgi visa teritorija, pats komplekss, kā arī pazemes autostāvvieta tiek apsargāti visu diennakti ar video kameru un fiziskās apsardzes palīdzību.

Kompleksā ir 112 apsargājamas un apsildāmas pazemes autostāvvietas.

Dzīvokļus var apvienot, turklāt daudzi mūsu kompleksa iedzīvotāji to jau ir izdarījuši, apvienojot 2 un 3 dzīvokļus. Mūsu darbinieki sniegs Jums jebkādu palīdzību un konsultācijas dzīvokļu apvienošanas dokumentācijas sagatavošanā.

Īpašumtiesību pārreģistrācija uz pircēja vārda valsts reģistrā – zemesgrāmatā, notiek 10 dienu laikā pēc visu nepieciešamo dokumentu parakstīšanas un pirkuma maksas saņemšanas.

Pilnīgi visu valstu pilsoņi var iegādāties jebkuru no mūsu dzīvokļiem, nav nepieciešams saņemt speciālas atļaujas.

Nē, piekrišana nav nepieciešama. Darījuma noformēšanai ir nepieciešama tikai pase, ja pircējs pirkuma līguma parakstīšanai personīgi ierodas pie zvērināta notāra Latvijā, vai pilnvara, ja pircējs savā vārdā pilnvaro trešo personu parakstīt visus nepieciešamos dokumentus.

Mēs palīdzam ne tikai dzīvokļa uzkopšanas jautājumos, bet nepieciešamības gadījumā sniegsim padomu jebkurā dzīves situācijā.

Jā, viss komplekss Park Residences ir uzbūvēts saskaņā ar visaugstākajām Latvijas un pasaules prasībām un standartiem būvniecībā, ko pierāda akts par ēkas nodošanu ekspluatācijā.

Jā, jebkurš dzīvoklis, pat pats mazākais, sniedz iespēju pieprasīt termiņuzturēšanās atļauju Latvijā. Daudzi dzīvokļu īpašnieki jau ir izmantojuši šādu iespēju un ieguvuši TUA sev un saviem ģimenes locekļiem. Visiem mūsu klientiem mēs piedāvājam augsti kvalificētu juridisku palīdzību termiņuzturēšanās atļaujas iegūšanā.

IR PALIKUŠI JAUTĀJUMI?

Mēs saprotam, ka nekustamā īpašuma izvēle ir ļoti svarīgs un atbildīgs solis, kā gaitā rodas ļoti daudz jautājumi, un tieši mēs tāpēc labprāt dalīsimies ar savu pieredzi un iemaņām.