Jūrmala

Park Residences koordinātas saskaras ideāla līdzsvara punktā. Jūrmala ir pilsēta, kurā paradoksāli apvienojas meditatīvs miers un kūsājoša dzīvības enerģija. Tieši tāpēc šeit jūs varat sākt savu dienu – ar piecpadsmit minūšu ilgu jogas nodarbību, bet vēlu vakarā atgriezties no skaļas ballītes – mājas jūs sagaidīs ar līdzsvarojošu enerģijas vai miera devu.

Šajā vietā valdošā harmonija, ir tiešām pārsteidzoša. Platās Jomas ielas malās ir virkne kafejnīcu un restorānu. No estrādes atplūst mūzika – tur norisinās kārtējais festivāls. Nedaudz tālāk dzirdami bērnu smiekli – te plešas neliels izklaides parks, un tam līdzās vairāki saldējuma un cukura vates veikaliņi.
Atliek vien nogriezties no Jūrmalas ekvatora līnijas, un acīm jau paveras jūrmalas ainava – priežu mežs, kas ieskauj krastu, baltās smilšu kāpas un bezgalīgs ūdens klaids, kura rāmumu laiku pa laikam pārtrauc vēja brāzmas. Pilsētas mazajās ieliņās atrodas vēsturiskas slavenu rakstnieku un mūziķu mājas. Dažās no tām ierīkoti memoriālie muzeji. Šeit ikviens kaut nedaudz var sajust noslēpumainās un savulaik šeit valdījušās radošās bohēmas gaisotni.

Jūrmala – tā ir vienlīdz industriāli un garīgi bagāta pilsēta ar krāšņu pagātnes ainu un daudzsološu nākotnes skatu. Pilsēta, kur no centrālās ielas piesātinātā ritma vienmēr atradīsies pagrieziens uz kādu šauru ieliņu, lai izbaudītu mazliet vienatnes.
Dzīvi Jūrmalā izvēlas ne tikai tie tās vēsturiskie iedzīvotāji un viņu pēcteči. Aizvien biežāk un biežāk pilsēta viesmīlīgi uzņem tos, kuri meklē atpūtu, taču nevar atļauties atsvabināties no industriālajām važām. Mūsdienu cilvēka dzīve ir bezgalīga virzība uz priekšu. Lietišķas konferences un komandējumi, tikšanās ar draugiem un sadzīviska rakstura sīkumi.
Jūsu vēlmes un noskaņojums nosaka to, kā aizvadīt šo dienu, bet Jūrmala ir iespēja izvēlēties tai ideālu vietu un gaisotni.