Apartamenti

Loģisks un pārdomāts Park Residences iekštelpu plānojums kļūs par galveno argumentu, lai sāktu jaunu dzīvi Dzintaru prospektā 28. Izvēlieties kādu no 66 dzīvojamā kompleksa apartamentiem, un iegūstiet līdzsvarotu Jūsu dzīves komfortu. Apartamentu kopējā platība no 114,7m² līdz 178 m².

Visi Park Residences trīs un četru istabu apartamenti ir iekārtoti maksimāli mājīgi. Tie ir plaši un gaiši. Lielā platība un augstie griesti saglabā vietu individuāla dizaina radīšanai – horizontālās un vertikālās virsmas ir gatavas remontam. Arī pārējais jau ir izdarīts Jūsu vietā.
Katras atsevišķas platības robežās ir ierīkota elektrosistēma, apkure, gāzes apgādes sistēma, ventilācijas un ugunsdrošības sistēma. Ja iemītnieki vēlas, ir iespēja ierīkot apsildāmo grīdu vannas istabā un vienā no istabām ierīkot kamīnu.

Jūs netraucēs neaicināti viesi. Katra ēka tiek apsargāta, un piekļuve Jūsu durvīm ir pieejama tikai caur namruņa skaļruņiem. Ēku teritoriju norobežo augsts žogs, taču tas neaizsegs skatu uz gleznaino apkārtni, kas paveras no dzīvojamā kompleksa balkoniem un terasēm.

Dzīve kopā ar Park Residences ir komfortabla un droša.